Hakkımızda

Otomotiv sektöründe 50 yıllık tecrübemizle süre gelen yolculuğumuz sektörümüzde daha yeni başarılara koşmak için devam etmektedir.
Otomotiv sektöründe giderek artan rekabet ortamı ve ileri teknolojili ürün pazarında, bizim ölçeğimizdeki firmalar için güçlü ve lider markalarla birlikte çalışılması gerekliliği  her zamandan daha önemli kılınıyor. Tüketicilerin tercih ettiği markalar ile çalışmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak, yurtiçi ve uluslararası pazarlara açılmak, lider marka ve firmalarla birlikte ortak hedeflere koşmakla mümkündür.

Bu sebeplerden dolayı, Siz değerli iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile bölgemizde Çelik Akü Bölge distribütörlüğünü ve Petronas Madeni Yağlar distribütörlüğüne uzun yıllardır başarıyla sürdürmekteyiz. 

Sektörümüzde  Osman Ayhan Varolan Otom. Ltd. Şti. adı altında Mutlu Akü Ege Bölge distribütörlüğü yine sektörümüze 2011 yılında kazandırdığımız VRLA Dış Tic. Ltd .Şti. firması, Türkiye genelinde UPS.-Motosiklet-Solar, E. Bike akülerinin ithalatını yaparak,  konusunda lider firmalardan biri olmuştur.  Ayrıca  Osman Ayhan Varolan OTOM.LTD.ŞTİ  adı altında  2015 yılında Mutlu Akü Ankara bölge distribütörlüğü başlamıştır. Bu başarı yolculuğumuzda, daima iyi ve ileriyi hedefleyen ekibimizin, 1500'ü aşkın değerli iş ortaklarımızın, katkısı büyük ve önemlidir.


Siz iş ortaklarımızdan aldığımız enerjiyle, başarı ve kazanç odaklı maraton koşusunda geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Birlikte daha büyük iş ortaklıkları ve yatırımlar yaparak hizmet vermeyi sürdüreceğiz.
 Bu başarı yolculuğumuzda, daima iyi ve ileriyi hedefleyen ekibimizin, 1500'ü aşkın değerli iş ortaklarımızın, katkısı büyük ve önemlidir 
 

Saygılarımla,
Osman Ayhan Varolan
Petronas Tanıtım Videosu

Ürün Grupları